قصد سفر به یکی از شهرهای ایران را دارید ؟
برای رزرو هتل در آن شهر چه می کنید؟ چطور با هتل ها و اقامتگاه های شهر مقصد سفرتان آشنا می شوید؟ آیا قبل از سفر هتل ها و عکس های آنها را می بینید و مقایسه می کنید؟ در مورد قیمت چطور؟

برای سفر به مشهد، لیستی از بهترین هتل های 4 و 5 ستاره مشهد را برای شما آماده کرده ایم تا ضمن مقایسه امکانات، قیمت و ... بتوانید با کمترین هزینه هتل مورد نظر خود را در مشهد بصورت اینترنتی رزرو نمایید. بعضی از

هتل ها نزدیک به حرم هستند و بعضی دیگر فاصله دارند اما همگی جزو بهترین هتل های مشهد هستند و با بهترین تخفیف ارائه شده اند

هتل آپارتمان ستارگان مشهد

هتل آپارتمان ستارگان مشهد در تیر ماه سال 1392 به منظور خدمت رسانی به زائرین و میهمانان اما رضا (ع) ابطور رسمی افتتاح گردید و شروع به کار آن از اول خرداد سال 1392 آغار شد. هتل آپارتمان ستارگان مشهد با فاصله ای کمتر از پنچ دقیقه تا حرم مطهر حضرت رضا در مرکز شهر مشهد در خیابان امام رضا قرار گرفته است

هــتل پارس مشهــد با 40% تخــفیف :

هتل 5 ستاره پارس مشهد در سال 1374 در زمینی به مساحت 50 هزار متر  ، در غرب شهر مشهد و در حاشیه بلوار وکیل آباد مشهد در 15 کیلومتری حرم امام رضا (ع) تاسیس شد . در سال 1378 بمنظور ارتباط دو واحد اقامتی این هـتل ، ساختمان مرکزی شامل پذیرش ، رستوران ها، سالن های همایش، ضیافت و مجموعه ورزشی ساخته شد و به این ترتیب، کار ساخت یکی از بهترین هــتل هــای مشــهد به پایان رسید .
هــتل درویشی مشهـد با 10% تخفیف :
هتل مجلل درویشی در اصلی ترین خیابان منتهی به حرم امام رضا، در فاصله 1400 متری حرم قرار دارد. این هتل در 25 طبقه، مرتفع ترین ساختمان اقامتی و بزرگترین هتل آتریوم کشور با سطح شیشه ای می باشد و در سال 1390 افتتاح گردیده است و براستی می توان آنرا ، بهــترین هتل مشهد نامــید .
از هم اکنون این هتل را می توانید برای تعطیلات عید نوروز رزرو کنید ! 
هتل فردوسی مشهــد با 15% تخفیف :
یکی از هتل های تازه تاسیس مشهد که در بهترین موقعیت شهری مشهد و از طرف دیگر در فاصله ای نزدیک به حرم قرار دارد هتل 4 ستاره فردوسی مشهد است. این هتل در فاصله کمی از حرم و در ادامه خیابان خسروی نو در خیابان اصلی واقع شده و دارای امکانات مناسبی می باشد .
پیشنهاد ویژه: رزرو این هتل برای تعطیلات عید با صبحانه، نهار و شام برای هر نفر فقط 149 هزار تومان !
این هتل بدلیل قیمت مناسب و کیفیت بالا به مسافرینی که قصد دارند با کمترین هزینه و بهترین کیفیت به مشهد بروند توصیه می شود .