هتل آپارتمان ستارگان

 هتل آپارتمان ستارگان مشهد


با استعانت از درگاه حق تعالی و به یمن وجود پر برکت شمس الشموس، انیس النفوس حضرت علی بن موسی الرضا (ع)، هتل آپارتمان ستارگان مشهد  در تیر سال 1392 به مدیریت جناب آقای ظهوریان در جوار  بارگاه قدس رضوی در راه خدمت رسانی به زائرین ومجاورین گامی کوچک برداشتیم . در همان اولین گام ،بهره مندی از پرسنلی مجرب و با سطح دانش فنی بالا ، مورد توجه بانیان و متولیان هتل آپارتمان ستارگان مشهد قرار گرفت تا با کیفیت برتر خدمات ،در محیطی امن و صمیمی و زیبا ، غبار خستگی های شما را بزداید و لذت اقامتی خوش را به ارمغان آورد.

 شکر ایزد را به جای می آوریم که با کسب تجربیات فراوان و کسب اعتماد در بین میهمانان ، صفحه جدیدی از تاریخ هتلداری را ورق زدیم و با افتتاح هتل آپارتمان ستارگان مشهد ،سند افتخار دیگری در کارنامه خود درج نمائیم. هتل آپارتمان ستارگان مشهد  با معماری با شکوه و برخورداری از شیوه های نوین هتلداری و ارائه خدمات گسترده، بنای خود را بر خدمت به زوار و میهمانان محترم نهاد، تا سفری رویایی به حقیقت بپیوندد و خاطرات پر مهرشان در هتل آپارتمان ستارگان مشهد نقش ببندد.

 انتخاب شما میهمانان گرامی را ارج می نهیم تا با بهره مندی از لوکس ترین سوئیت ها، آپارتمانهای یکخوابه و دوخوابه هتل آپارتمان ستارگان مشهد ، اتاقهای رویال هتل آپارتمان ستارگان مشهد ، VIP و مشرف به حرم هتل آپارتمان ستارگان مشهد ،  روم سرویس 24 ساعته هتل آپارتمان ستارگان مشهد ، فست فود هتل آپارتمان ستارگان مشهد ، اینترنت وایرلس، بیزینس سنتر هتل آپارتمان ستارگان مشهد ، لاندری هتل آپارتمان ستارگان مشهد ، پارکینگ شبانه روزی هتل آپارتمان ستارگان مشهد ، تاکسی سرویس هتل آپارتمان ستارگان مشهد ، تورهای آبی و خدمات گردشگری،و فروشگاه های متنوع ،خاطره اقامتی به یاد ماندنی را برای شما میهمانان، به ارمغان می آوریم.